1. تماس تلفنی دانشجو با واحد فارغ التحصیلان و مشخص کردن تاریخ جهت انجام امور فارغ التحصیلی توسط مسئول فارغ التحصیلان
  2. بررسی دقیق توسط کارشناسان (طبق ماده 64 ایین نامه آموزشی دانشجویی که کلیه واحدهای درسی یکی از دوره های کاردانی ،کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته را طبق برنامه مصوب و بر اساس مقررات این آیین نامه با موفقیت گذرانده باشد فارغ التحصیل آن دوره شناخته می شود و همچنین طبق ماده 24 آیین نامه آموزشی ملاک دانش آموختگی در مقطع کارشناسی ارشد داشتن میانگین حداقل 14 و بر اساس واحد های گذرانده آموزشی و دفاع از پایان نامه است.
  3. پیگیری رفع نقص پرونده از واحد اداری توسط دانشجو
  4. حضور دانشجو در تاریخ مشخص شده جهت امور فارغ التحصیلی که به ترتیب توسط کارشناس آموزش ،معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ،مسئول کتابخانه ،امور سایت ،امور مالی ،امور اداری و امور مشمولین انجام می شود .گردش کار باید تا رسیدن به امور فارغ التحصیلان ادامه یابد.
  5. صادر شدن مدرک تحصیلی پس از تایید دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره)(دانشگاه منتخب) و اخذ کد صحت دانشجو
  1. کامل بودن پرونده دانشجو
  2. انجام دان امور فارغ التحصیلی
  3. تسویه وام صندوق رفاه
  4. بازگرداندن مدرک موقت صادر شده توسط موسسه
  5. به همراه داشتن کارت پایان خدمت (آقایان)

کلیه سازمانها و کارفرمایان و یا هر ذینفع دیگر ،می تواند جهت تاییدیه اصالت مدرک تحصیلی صادر شده از موسسه آموزش عالی تاکستان را در پرتال سازمان امور دانشجویان به نشانی  https://portal.saorg.ir مراجعه و با استفاده از کد صحت 20 رقمی که در مدرک تحصیلی شما قید گردیده ،تاییدیه تحصیلی را دریافت نموده و از مکاتبه و یا مراجعه برای گرفتن تاییدیه تحصیلی خود به این دانشگاه خودداری فرمائید.

روزهای ششم ، هشتم ، دهم ، یازدهم ، هفدهم ، بیستم ، بیست و چهارم و بیست و هفتم سی و یک اردیبهشت ماه سال یکهزار و چهارصدو یک

 روز اول خرداد ماه سال یکهزار و چهارصدو یک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.